تبلیغات
فیزیوتراپى در منزل و مطب - فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در منزل

خدمات فیزیوتراپی در منزل از جمله خدمات ضروری و بسیار ارزشمند متخصصین فیزیوتراپی در شرایط  خاص برای بیمارانی است که توانایی مراجعه به مراکز درمانی را ندارند. گهگاه مشاهده شده است که افرادی غیر متخصص در علم فیزیوتراپی خود را فیزیوتراپ معرفی کرده و بدون ارائه ی کارت نظام پزشکی فیزیوتراپی یا کارت انجمن فیزیوتراپی، به خانه های بیماران رفته و موجب آسیب های فراوانی شده اند.

احتیاطات مهم

از هم میهنان عزیز موکدا خواستاریم که از فرد درمانگر خود کارت نظام پزشکی یا کارت انجمن فیزیوتراپی را خواستار شوند.خواهشمندیم که در صورت عدم ارائه ی رزومه ی علمی توسط فرد درمانگر از حضور وی در منزل خود جهت ارائه خدمات تخصصی فیزیوتراپی جلوگیری به عمل آورید.

همچنین از اعتماد به سایت هایی که خدمات فیزیوتراپی را صرفا در منزل ارائه میکنند (تحت عنوان کلی خدمات پزشکی در منزل) اجتناب نمایند. چراکه متاسفانه دیده شده است که این مراکز افراد تکنسین یا افراد محصل در حوزه های دیگر را به عنوان فیزیوتراپیست معرفی میکنند و خسارات جبران ناپذیری را ایجاد نموده اند.

هزینه فیزیوتراپی داخل منزل براساس تعداد عضو و متدهای درمانی فیزیوتراپیست متغیر است.

از جمله مهم ترین بیماریهایی که نیاز به ارائه ی خدمات فیزیوتراپی در منزل دارند

.بیماران cva (سکته ی مغزی)

.بیماران cp (فلج مغزی)

.بیماران مالتیپل اسکلروزیس (ام اس)

.توانبخشی پس از جراحی های جا گذاری پروتز مفصل لگن و زانو

.اختلالات تعادلی در برخی بیماران از جمله پارکینسونیسم

.توان بخشی سالمندان دچار تحلیل عضلانی شدید

.بیماران دچار ضعف عضلانی شدید همچون فلج اطفال،فلج دوشن

.توانبخشی پس از بیماریهای سیستم قلبی عروقی تنفسی


منبع مطلب

http://www.doctorjanpour.com/%d9%81%db%8c%d8%b2%db%8c%d9%88%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d9%be%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d9%86%d8%b2%d9%84/


برچسب ها: فیزیوتراپی در منزل، فیزیوتراپ در منزل، فیزیوتراپ منزل، فیزیوتراپی در خانه، متخصص فیزیوتراپی، دکتر فیزیوتراپ، فیزیوتراپی منزل،  

تاریخ : چهارشنبه 4 اسفند 1395 | 06:05 ب.ظ | نویسنده : محمدرضا جان پور | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • فیس کوه